İş Modelimiz

Dizayn
İnşaat
İşletme
Bakım

 

OBDM

Renesco olarak özelleştiğimiz noktalar,

  • Anerobik Fermantasyon (Sıvı Fermantasyon)
  • Anerobik Fermantasyon (Kuru Fermantasyon)
  • Kentsel Atık – Çöp Sahası
  • Mechanical Biologicad Treatment (MBT)
  • Kuru ve Sıvı Gübre

Renesco proses için gerekli tüm teknolojilere sahip olduğundan farklı teknoloji tedarikçileri arasındaki pahalı işlemlerin çoğaltılması ve düşük kalitedeki ara yüzlerin çıkmasını engellemektedir.

Renesco; güncel olarak Ankara, Kütahya, Kayseri, Samsun ve Amasya olmak üzere 5 farklı tesis yürütmektedir ve 2020 yılının sonuna kadar toplamda 50MW ‘lık güce ulaşmayı hedeflemektedir. Renesco, uzman kadrosu ile yenilenebilir tesislerini yürütmektedir ve sektördeki yeni gelişmelerin takibi için 2018 yılında RENESCO AKADEMİ’yi kurmuştur.

Tecrübeli ve deneyimli ekibiyle Renesco, dünya çapında provizyona giren tedarikçilerden oluşan geniş bir tedarik zincirine sahiptir. RENESCO toplu alımlarından dolayı müşterilerine uygun fiyatlar sunar.

EPC

Biyogaz sektörü ile ilgili kanunların çıktığı günden bu yana EPC firmaları sayısı giderek artmış, Biyogaz sektörü hem yabancı oyuncuların hem de yerli oyuncuların büyük ilgisini kazanmıştır. EPC olarak adlandırılan “Mühendislik, Tedarik, Kurulum” firmalarının sayıları her geçen gün artıyor olmasına rağmen, Biyogaz sektörüne giren firmalarda tecrübe, finansal yeterlilik, teknik know-how eksikliği ile yapılması gereken tüm iş kalemlerini kendi bünyesinde barındıramaması sebebiyle yatırımcılar tarafında soru işaretleri oluşmaktadır. Renesco Enerji burada devreye girerek; Nihai tüketicilerin enerji tüketimlerinde verimliliğin arttırılmasına yönelik etüt çalışmaları yapılması, danışmanlık hizmeti verilmesi, yatırım gerektiren durumlarda ve müşteriler ile imzalanacak uzun süreli sözleşmeler ile kurulacak sistemlerin sağlanması, sistemlerin yerinde kurulumu ve mevcut koşullara göre verimliliğin optimum seviyede sağlanması gibi hizmetleri sunmaktadır. Müşterilerin mevcut tüketim yoğunluğunun tespit edilmesi ve performansa dayalı sonuçlar üretmekte enerji verimliliği için yaptığımız çalışmalar arasında olup, Biyogaz sektörünün gelişmesinde lider konumumuzu koruyarak, yatırımcılara en iyi hizmeti vermekteyiz.